11.4.2016
Kategorie: Nezařazené, Současnost

5 nejkrásnějších ostrovů Řecka

Co na dovolené hledáme především? Komfort, odpočinek, ale i krásu destinace, kam míříme. Pokud je vaší volbou antické Řecko, podívejte se s námi na to, kde bude dovolená Řecko all inclusive spojena s nejkrásnějšími zážitky. Přirozeně musíme dodat, že ta nejúchvatnější střediska se vážou k řeckým ostrovům.

Rhodos

Ostrov věčného slunce. Právě takto bychom mohli pojmenovat tento ostrov. Pro koho je tedy dovolená Řecko all inslusive spjata i s opalováním na pláži, ten klamán nebude. Ostrov však nabídne záplavu barev, vůní, ale i historických památek. Mezi úchvatná romantická místa patří třeba pláž Tsambika, stejně jako záliv Kalithea.

Kréta

Nejjižnější řecký ostrov, který je spojený s bohatou historií. Právě zde totiž vznikla Minojská civilizace. Nyní nabídne ostrov zajímavý hornatý ráz, který je kombinovaný s krásou místních pláží a historických památek. Pokud hledáte tip, kam do Řecka, rozhodně vás tento ostrov nezklame. Ideálním výchozím bodem je město Heraklion, které na tomto ostrově leží.

Lesbos

Ostrov, který má nejblíže tureckému pobřeží, které je téměř na dohled. I tato poloha dává tušit, že tato destinace nabídne lehce odlišnou kulturu, ale i historii. Jelikož ho ještě zcela neovládl výrazný turistický ruch, můžete stále objevovat kouzla tamního tradičního života a pohostinnosti.

Kos

Za tímto jednoduchým názvem se skrývá ostrov, který patří mezi nejvyhledávanější. A to pro rodinné pobyty. Zájezdy koncipované jako dovolená Řecko dítě zdarma to jenom potvrzují. Co zde můžeme najít? Krajinu s typickými malými vesnicemi a krásnými plážemi, které tvoří 75 procent celého pobřeží. Navíc je ostrov ideálním výchozím bodem pro návštěvu okolních ostrůvků.

Korfu

Na závěr jsme si nechali ostrov, který opravdu žije. Nejenom nočním životem, ale i úchvatnou benátskou atmosférou, kterou doplňují četné rybářské vesničky a oblázkové pláže, které omývá dokonale čisté moře plné ryb.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.