7.2.2015
Kategorie: Současnost, Zajímavosti

Nejlepší noční kluby Řecka

Řecko je vzhledem k jeho zaměření na turistický ruch známé svým nočním životem. Najdete zde mnoho barů a nočních klubů.  Noční život začíná většinou drinkem v některé z řeckých restaurací po večeři, následně pokračuje v některém z nočních klubů, kde probíhají divoké párty až do svítání.

Bary v Řecku – zůstávají otevřeny během celé noci. V každém z nich můžete slyšet jiný druh hudby, od řeckého a mezinárodního popu až k alternativnímu rocku, jazzu, latinské muzice a další druhy. Bary najdete skoro všude. Dokonce to na hodně místech funguje tak, že přes den si zde můžete dát kafe a posedět a v noci se místo mění na bar. Není problém si zde dát drink ve 2 – 3 hodiny ráno přímo pod noční oblohou.

Noční kluby v Řecku – najdete je opět na mnoha místech v Řecku. Většinou jsou otevřeny od půlnoci a zůstavají otevřeny až do 6 – 7 hodiny ranní. Hodně z nich hlavně na ostrovech /např. Rhodos, Kos zve světoznámé DJ, aby hráli jejich muziku.  Alkohol zde teče proudem a jsou zde nezapomenutelné party, kde se pobaví v podstatě každý.

K nejznámějším v Řecku patří např:

Skandinavian Disco

Klub můžete najít na ostrově  Mykonos na ulici Georgouli St. . Nabízí širokou nabídku různých drinků a také zde můžete slyšet známé DJ z celého světa. Bar zde funguje již od roku 1978 a slouží jako dobré místo pro setkání s přáteli, díky jeho dobré poloze v centru města.

Skandinavian Disco

Více informací k baru můžete najít na jeho stránce: http://www.skandinavianbar.com/

Budovu baru si můžete prohlédnout díky Street View – bar Skandinavian Disco

Cavo Paradiso Source: www.greeka.com

Cavo Paradiso

Klub Cavo Paradiso můžete najít také na Mykonosu v zálivu Paradise na levé straně kopce. Viz. mapka za jejich stránek.  Klub patří k nejlepším na světě v pořádání perfektních party. Díky jeho dobré poloze na kopci je z něj krásný výhled na moře s plážemi a samozřejmě město.  Do klubu se vejde až 3 tisíce lidí, má k dispozici standardní plavecký bazén a nabízí několik oddělených částí dle druhu hudby.

V klubu uslyšíte světoznámé DJ, můžete si dát spoustu druhů pití a na závěr si vzít Taxi, které je hned po ruce.

Cavo Paradiso

Více informací na stránkách klubu: http://cavoparadiso.gr/

Na okolí se můžete podívat zde: Cavo Paradiso

Edem

Klub Edem najdete na ostrově Korfu ve městě Dassia. Více informací k lokaci viz. info ze stránek. Klub byl poprvé otevřen v roce 1998 jako cafe bar přes den a přes noc jako bar.  V roce 2000 byl renovován a stal se velmi oblíbeným. Zkušení DJové hrají nejnovější hity ale také starší klasiku ve svých upravených mixech.

Club Edem

Zábava začíná kolem půlnoci a běží až do rána. Před půlnocí klub funguje jako kavárna, kde si můžete dát sraz se známými.

Více informací na stránkách klubu:http://www.edemclub.com/

Enigma

Klub Enigma najdete na ostrově Santorini ve městě Fira asi 50 metrů od hlavního náměstí. Klub byl založen již v roce 1979 a dnes patří k nejoblíbenějším nočním klubům na Santorini.

Enigma Santorini

Otevřeno má od 23:00 – 7:00 hodiny ranní a nabízí kromě moderní hudby také nespočet různých druhů nápojů.

Více informací ke klubu najdete na jejich Facebookových stránkách – Enigma.

 

 

 

 

Galea

Tento noční klub najdete na ostrově Paros ve městě Parikia. Patří k nejlepším tanečním klubům na ostrově Paros. Má zkušené DJ, kteří dokáží udržet zábavu až do pozdních ranních hodin. Ideální pro příznivce moderní taneční muziky, kteří chtějí propařit celou noc.

Club Galea

Ukázku z jejich hudby můžete vidět zde: club Galea

Pegasus

Noční klub Pegasus najdete na ostrově Ios ve městě Chora. Klub byl otevřen v roce 1987 a hraje Hard Rock hudbu na své si zde přijdou fanoušci Metalici, Prodigi, Nirvany a dalších tvrdších rockových skupin. Neméně zajímavé jsou různé tématické večery, které se zde pořádají např. Indiánský večer apod.

Club Pegasus

Klub umožňuje také využití venkovních prostor pokud už Vám bude hlasitá muzika vadit.

Na hodnocení klubu návštěvníky se můžete podívat zde: Tripadvisor – Pegasus

Excess

Klub Excess najdete na ostrově Lefkada ve městě Nidri. Noční klub nabízí mix různých stylů muziky – house, garage, rock, řeckou muziku a různé mixy, které mají na starosti zkušení DJ.

Club Excess

Více informací získáte také na facebook stránkách: Club Excess

Bed Rock

Klub Bed Rock můžete najít na ostrově Rhodos ve městě Faliraki. Klub má skvělou atmosféru, je celý upraven do jeskynního stylu. Bar je zaměřen jako karaoke a cabaretní bar. Místní DJ hrají mix soulu. Návštěvníci si mohou sednout také na venkovní terasu s pohovkami.

Club Bed Rock

Více informací získáte na jejich facebook stránkách – Bed Rock

Podívat se jak to tam vypadá se můžete v tomto videu z klubu Bed Rock:

Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.